سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در قلم خش گیر چری
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر چری

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                                 

قلم خش گیر خودروی چری

شرکت تولیدکننده خودروی چری که به زبان چینی به Qirui هم مشهور است،تولید کننده خودرو و مقر اصلی آن درکشور چین، Wuhu (Anhui) است. این شرکت در سال 1997 و توسط دولت چین تاسیس شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

 محصولات عمده چری عبارتند از اتومیبل های حمل و نقل عمومی،مینی ون و خودروهای شاسی بلند (SUV).چری در رده دهم از تولیدکنندگان بزرگ خورو در چین در سال 2012 با تولیدی بالغ بر 590000 واحد قرار گرفت.چری از سال 1999 تولیدات خود را آغاز کرد و صادرات آنها از سال 2001 به خارج از چین آغاز شد.از اولین اتومبیل هایی که توسط شرکت چری تولید شد میتوان به فنگ یون اشاره کرد. هدف اصلی این شرکت تولید خودرو های ارزان قیمت بود و با علم به این هدف شروع به صادرات خودروهای خود به کشورهای فقیر و کشورهایی که اقتصادی مشابه چین داشتند کرد. همچنین این شرکت در سال 2006 موفق به راه اندازی اولین خط تولید خود خارج از کشور چین، یعنی در روسیه شد.

چری در ایران

چری اولین بار در سال 2003 توانست خود را وارد بازار ایران کند و به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت کرمان خودرو یعنی مدیران خودرو قرار گرفت و مدیران خورو به مونتاژ این خودرو در ایران پرداخت.اولین محصول مشترک مدیران خورو و چری در سال 2006 پا به عرصه وجود گذاشت.QQ3 یک کپی از دوو ماتیز به شمار می آمد.این محصول در ایران به نام ام وی ام 110 نام گرفت.ام وی ام 110 یکی از کوچکترین خودروهای ساخته شده در صنعت خودروسازی دنیا به شمار می آمد.از دیگر محصولاتی که پس از ام وی ام قدم به عرصه وجود در ایران گذاشتند میتوان به ام وی ام ۵۳۰ و ام وی ام ۵۵۰ اشاره کرد. سایر محصولات تولیدی چری در ایران شامل تیگو۵، آریزو۵ و تیگو۷ است.

یکی از درگیری های فکری مالکان اتومبیل سرو کله زدن با خط و خش های ناخواسته ای است که در اثر عوامل مختلف و ناخواسته بر روی بدنه خودروی آنها اتفاق می افتد و منجربه ایجاد ظاهری نازیبا و علاوه بر آن زنگ زدگی های بعدی و مشکلات ناشی از آن میشود.راه کارهای مختلفی در این بین برای پوشاندن و اصلاح این خط و خش ها وجود دارد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از ارزان ترین راهکارها برای حل این مشکل استفاده از محصولی به نام قلم خش گیر خودرو است. قبل از انتخاب قلم خشگیر باید به یک نکته توجه کرد و آن کیفیت قلم خشگیر است. در این میان،قلم خش گیر ایران خودروان با بهره گیری از بهترین و با کیفیت ترین مواد در ساخت قلم های خشگیر خود، نتیجه ای مثال زدنی را برای شما رقم خواهد زد.

 

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()