سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر پراید 141

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                                    

قلم خش گیر  141 SX (پراید 141)

شاید برایتان جالب باشد که بدانید پراید ابتدا در دهه 1980 در ژاپن و با نام مزدا 121 تولید میشد. پس از آن به دلیل همکاری تنگاتنگ فورد و مزدا، مزدا 121 در آمریکای شمالی و با نام فورد فستیوا عرضه شد و ژاپن، امریکای شمالی و استرالیا به عنوان بازار اصلی این خودرو شناخته شدند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

 پس از آن به دلیل ناامن شناخته شدن این خودور تولید آن در آمریکا متوقف و حیات این خودرو در کشور کره و در شرکت کیاموتورز ادامه یافت. اوایل دهه 70 شمسی بود که پراید از کره به ایران مهاجرت کرد و ظرف مدت 20 سال این محصول به یک خودروی داخلی و پر مصرف توسط شرکت سایپا تبدیل شد. پرونده تولید پراید یا همان مزدا 121 در سال 2000 میلادی در کره نیز بسته شد.

تولید پراید 141 توسط شرکت پارس خودرو

سایپا 141 SX یا به عبارتی پراید 141 در سال 1382 و توسط پارس خودرو به بازار عرضه شد. این خودرو اولین فیس لیفت از سایپا 131 محسوب میشود. به دلیل مشکلات ناشی از طراحی نامتوازن این خودرو که سبب مشکلات بعدی شد، این خودرو در مقایسه با سایر انواع پراید مورد استقبال کمتری قرار گرفت و قیمت آن نیز کمتر از سایر انواع پراید است. از نظر فنی نیز مانند باقی پرایدها میباشد. نقطه قوت پراید 141 طراحی بیرونی و درونی زیباتر آن نسبت به پراید صبا و پراید 132 است.

رفع خراش و خطوط افتاده بر روی بدنه پراید

حوادث مختلفی سبب ایجاد خراش بر روی بدنه خودرو میشوند. گاهی اوقات این حوادث به نظر کوچک ولی نتیجه ای بزرگ دارند. مثلا کشیدن دستمال روی خودروی خاک آلود این خراش ها را ایجاد میکند. پرتاب سنگریزه، کشیده شدن شاخه درخت، کلید و ... همه عواملی هستند که ظاهر خودروی شما را تهدید میکنند. یک راه آسان و بی دردسر استفاده از قلم خش گیر ایران خودروان است که دارای خاصیتی چند منظوره است. مواد تشکیل دهنده و غلظت دهنده آن مثل بتونه عمل کرده و جای خالی به وجود آمده ناشی از خراش را میپوشاند. رنگ قلم خش گیر کاملا مطابق با مدل ماشین شماست. قلم خش گیر ایران خودروان همچنین دارای کیلر است که فقدان کیلر طبیعی از بین رفته ناشی از خراش را پر میکند. با این حساب با خرید قلم خش گیر ایران خودرو شما همزمان چند کار را برای اتومبیل خود و با صرف هزینه ای ناچیز انجام میدهید.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()