سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر زانتیا

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                                       

قلم خش گیر زانتیا

زانتیا خودرویی که برای اولین بار در سال 1993 تولید آن توسط شرکت سیتروئن آغاز و در سال 2001 تولید آن به اتمام رسید. نام زانتیا از کلمه یونانی زانتوس (Xanthos) به معنی نور گرفته شده است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

سال 1380 شمسی سایپا زانتیا را مهمان خود کرد و تولید آن در ایران آغاز شد، اگرچه دیری نپایید که در سال 1389 تولید آن در ایران نیز متوقف شد. مانند هر خودروی دیگری زانتیا نیز مجموعه ای نکات مثبت و منفی است. دارا بودن موتوری پرقدرت و شتاب بالای آن که باعث شده در جاده رانندگی هیجان انگیز را تجربه کنید، از نکات مثبت این خودرو است. نکات منفی آن شامل ایمنی پایین، مصرف سوخت بالا، گران بودن لوازم یدکی و قدیمی بودن طراحی داخلی و خارجی ان است.

زانتیا از آن دست اتومبیل هایی است که بسیاری از افراد جوانی خود را با آن در جاده گذرانیده و خاطرات زیادی با آن دارند و به همین دلیل حاضر به دست کشیدن از یار قدیمی شان نیستند. گذر زمان حتی بر چهره یک خودرو نیز آثار خود را عیان میسازد. در این میان، مراقبتها و نحوه نگهداری خودرو از عواملی است که میتواند، آثار گذشت زمان را بر چهره خودروی شما کم رنگ سازد. عوامل زیادی نظیر نور خورشید، شرایط اقلیمی گوناگون، نحوه شستشوی اتومبیل و ... بر رنگ اتومبیل تاثیرات زیادی خواهند گذاشت. همچنین پدیده دیگری که یک خودرو در طول حیاتش با آن دست به گریبان است، بروز خط و خش های ناخوشایند بر روی بدنه خودرو است که تاثیرات منفی گوناگونی را بر رنگ و بدنه خودرو خواهد گذاشت. یک راه آسان و مطمئن برای غلبه بر این خراش ها استفاده از قلم خش گیر خودرو است، البته به شرطی که از کیفیت مواد درون آن و تطابق رنگ آن با خودروی خود، مطمئن باشید. خرید قلم خش گیر ایران خودروان، همان راهکاری است که خصوصیات فوق را دارد. تطابق با رنگ و مدل زانتیای شما، دارا بودن پولیش مناسب در جهت همسان سازی رنگ با سطح خوردرو، وجود سوزنها و قلم های متنوع، متناسب با نوع خراش برای استفاده آسان و طولانی مدت، مقاوم بودن به اشعه فرابنفش خورشید و آب و ماندگاری بالا، از خصوصیاتی هستند که شما را از هزینه های بالای نقاشی اتومبیل نجات میدهد.

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()