سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو در قلم خش گیر برلیانس
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر برلیانس

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                       

قلم خش گیر برلیانس

گروه خودروسازی برلیانس یک تولیدکننده خودروی چینی است که مقر آن کشور چین، استان شن یانگ است. تولیدات این شرکت شامل اتومبیل، میکروون و قطعات خودرو است. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

فعالیت اصلی این شرکت در حوزه طراحی، توسعه، ساخت و فروش اتومبیل های سواری تحت برند برلیانس (Brilliance) است. در سال 2010، گروه خودروسازی برلیانس و شرکتهای تابع آن، ظرفیت تولید سالیانه 800000 وسیله نقلیه را از خود نشان دادند. در سال 2012 شرکت تولیدی بالغ بر 650000 خودرو داشت که از این تعداد تقریبا 70 درصد از تولیدات، برای مصرف کنندگان سدان بود.

منشا شرکت برلیانس، دولتی است و توسط یانگ رونگ پایه گذاری شده است. این شرکت در سال 1991 به عنوان شرکت تولیدکننده مینی بوس در چین به شمار می آمد. در سال 2003 BMW و برلیانس تفاهم نامه ای مبنی بر تولید BMWهای سدان در چین را امضا کردند. برلیانس آتو (Brilliance Auto) و شرکتهای تابعه آن خودروهای سواری تحت برند برلیانس و مینی بوس های تحت برند Jinbei را به فروش میرسانند.

برلیانس در بازار ایران   

برلیانس در ایران با همکاری پارس خودرو و سایپا به تولید و عرضه محصولاتی نظیر برلیانس H330و برلیانس H220 پرداخت. محصولاتی که پارس خودرو با همکاری برلیانس در بازار ایران عرضه کرد شامل برلیانس H230، برلیانس H220، برلیانس H330 بود. همکاری شرکت برلیانس در ایران تا پایان سال 97 ادامه داشت و پس از آن نظیر شرکتهای خودروسازی رنو و پژو، این شرکت چینی نیز بازار ایران را ترک کرد.

آسیبهایی که ظاهر خودروی شما را تهدید میکند!

عوامل مختلفی سبب آسیب به ظاهر خودروی شما میشوند. خراش ها و خط خش های ناشی از عوامل مختلف یک تهدید همیشگی و دائمی به شمار میروند که در کمین خودروی شما نشسته اند تا ظاهر آن را نازیبا و بد جلوه دهند. این خراش ها مخصوصا در قسمتهایی از خودرو مثل کاپوت  و صندوق بیشتر به چشم می آیند. حالا سوال اینجاست با استفاده از چه روش هایی میتوان این نشانه های نازیبا را از ظاهر اتومبیل حذف کرد؟ با یک حساب سرانگشتی متوجه میشوید که اگر تعمیر خط و خش های ناچیز و جزئی بر روی بدنه خوردو خود را خودتان انجام دهید برایتان به صرفه تر خواهد بود. استفاده از قلم خش گیر خودرو یک پیشنهاد مناسب برای شما محسوب میشود. در میان محصولات موجود در بازار، قلم خش گیر ایران خودروان با داشتن تنوعی از رنگها و مدلها برای رفع خط و خش هر نوع اتومبیلی یک گزینه مطلوب محسوب میشود. کیفیت بالای اجزای تشکیل دهنده این محصول و استفاده آسان آن، شما را از صرف هزینه های بالا بی نیاز میسازد.

 

 

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()