سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر اچ 320

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                                

قلم خش گیر برلیانس اچ 320 

برلیانس اچ 320 مدل هاچ بکی از برلیانس اچ 330 است. اچ 330 و اچ 320 از لحاظ مشخصات پیشرانه تفاوت چندانی با یکدیگر نداشته اما در اچ 320 هر دو مدل اتوماتیک و دستی از امکانات مشابهی برخوردارند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

تجهیزات و امکانات و نکات مثبت اچ 320 شامل کیسه هوای راننده و سرنشین جلو، رینگ 15 اینچی، تهویه خودکار مطبوع، سانروف، سنسور دنده عقب، استاندارد آلایندگی یورو 5 و طراحی جوان پسند آن است، که سبب شده تا استقبال زیادی از آن شود. از نکات منفی آن میتوان به کشش و بازده پایین، گیربکس ضعیف و کوچک بودن فضای کاببین اشاره کرد.

برلیانس اچ 320 توسط شرکت پارس خودرو در ایران مونتاژ میشود. از نظر طراحی خارجی، هماهنگی خوبی در آن به چشم میخورد. همچنین طراحی هماهنگ چراغهای جلو و عقب و رینگهای آلومینیومی نیز نقطه قوتی در طراحی خارجی بدنه آن است. به هر روی برلیانس اچ 320 با طراحی خاص خود، یک خودروی جوان پسند محسوب میشود.        

خیلی ها براین اعتقادند که ظاهر یک خودرو همه چیز آن است! البته به صحیح یا غلط بودن این گفته کاری نداریم. ولی میتوان ظاهر خودرو را بخش بزرگی از ارزش اتومبیل به حساب آورد که بر روی قیمت فروش آن تاثیر گذار است. یکی از عوامل برهم زننده این زیبایی افتادن خراش های ریز و درشت بر روی بدنه خودرو است. اینکه چه عاملی این خراش را به وجود آورده و میزان خراش و آسیب وارده تا چه عمقی پیش رفته و چه بخش هایی از رنگ اتومبیل شما را آزرده، عوامل مهمی هستند، که باید برای رفع آنها در نظر بگیرید. اصلاح یک خراش جزئی که تنها کیلر خودرو را برداشته با آسیبی که به اعماق لایه های رنگ خودرو نفوذ کرده و شاید گاهی اوقات به لایه پرایمر و بدنه فلزی رسیده، راهکارهای متفاوتی را میطلبد. محصولی که میتواند برای انواع خراش ها و خط خش های روی بدنه اتومبیل به خوبی عمل کند، قلم خش گیر ایران خودروان است. قلم خش گیر ایران خودروان دارای مواد غلظت دهنده است که عملی نظیر بتونه دارد؛ بنابراین میتواند در جهت اصلاح خراش های عمیق به خوبی عمل کند. همچنین از این محصول میتوانید برای اصلاح خراش های متوسط و سطحی نیز استفاده کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()