سبد خرید 0

مشخصات قلم خش گیر ایران خودروان

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست مقالات | پنجشنبه 25 مرداد 1397 در ساعت 11 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

حال این سوال پیش می آید که قلم خش گیر ایران خودروان در طی ده سال تحقیق و پژوهش چه نقاط قوتی را به دست آورده است.

  1. رنگ : به علت تولید این محصول در ایران بدیهی است که رنگ اصلی این شرکت از همان رنگ شرکت های تامین کننده شرکت های خودروسازی ایرانی می باشد.
  2. مواد غلظت دهنده : هنگام استفاده از رنگ قلم خش گیر مانع از نشر کردن رنگ در قسمت های عمودی بدنه خودرو می شود و مانند بتونه پوشش خوبی به محل آسیب دیده می دهد .
  3. مواد جلادهنده: پس از خشک شدن رنگ براقیت کافی را به رنگ میدهد تا کمبود وجود کلیر روی رنگ خودرو را جبران نماید.
  4. مواد نگهدارند فرمولاسیون رنگ در برابر زمان باقی ماندن در قوطی: رنگ های خودرو پس از مدتی مواد ترکیبی آنها از یکدیگر جدا شده و باعث نا مطلوبی رنگ داخل قوطی میشود این مواد با حالت چسبندگی بالا مانع از جدا شدن مواد ترکیبی رنگ میشود و مدت زمان طولانی به مطلوبیت رنگ کمک میکند.
  5. مواد نگهدارنده در برابر شدن رنگ در قوطی: موادی ترکیبی که به غیر از مسطح شدن (سابیده شدن) از بین نمیروند و تا زمانی که رنگ مسطح و ضخامت آن کم نشود اجازه ترکیب مواد با هوای داخل قوطی را نمیدهند.
  6. مواد خشک کننده : این مواد در هوای آزاد و پس از مسطح شدن رنگ شروع به واکنش کرده و در عرض کمتر از 5 دقیقه رنگ را کاملا خشک مینماید.
  7. قوطی مناسب : این قوطی با چهارلایه مناسب جهت نگهداری رنگ باعث نگهداری مناسب رنگ به مدت حداقل 5 سال را به مواد داخل قوطی میدهد و این فرصت را به این شرکت میدهد تا 5 سال ضمانت سلامت رنگ را در هر شرایطی به مشتری گرامی بدهد .
  8. پولیش مناسب : با تشکر ویژه از مدیریت شرکت جلاسنج و همکاری مهندسین مجرب این شرکت پوششی با ابعاد کوچک و ماندگاری بیش از پنج سال و کارایی متمایز طراحی شد این پوشش بعد از قلم گیری محل آسیب دیده بی نظمی هایی در اطراف قلم گیری دیده میشود که با کشیدن این پولیش سطح و اطراف آن را به راحتی جلا و صیغلی داده و بهترین نتیجه را به ما خواهد داد.

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()