سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر 206

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

206

قلم خش گیر خودرو 206

خودرو 206 ، یکی از خودروی  های سواری تولیدی شرکت پژو فرانسه می باشد. به دلیل ویژگی های مثبت این خودرو از جمله هندلینگ مناسب، جذابیت ظاهری، سازگاری با محیط زیست و مصرف سوخت پایین و همچنین تنوع فراوان  در تیپ و کلاس آن توانسته است محبوبیت زیادی در بین صاحبان خودرو از جمله کشور ایران به دست آورد.هم اکنون این خودرو در گروه خودروسازی ایران خودرو با رنگ ها و تیپ های متفاوت تولید و به بازار ایران عرضه میگردد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

وضعیت خط و خش روی سطح بدنه اتومبیل شما میتواند در ابتدا بسیار نگران کننده و آزار دهنده به نظر رسد چراکه هرچه قدر هم شما محتاطانه رانندگی کنید بازهم نمیتوانید از بروز خط و خش بر روی آن جلوگیری کنید. گاهی اتفاقی ناچیز همانند برخورد سنگ ریزه ای بر روی بدنه خودروتان سبب بروز خط و خش بر روی آن خواهد شد. در موقع بروز چنین حوادث ناچیزی بهترین راه حل برای ترمیم این رنگ پریدگی ها استفاده از قلم خش گیر شرکت ایران خودروان است.

قلم خش گیر خودرو 206 شرکت ایران خودروان قادر به رفع انواع خط و خش به شکلی دائمی از روی بدنه خودرو شماست.برای این منظور کافیست تا کد رنگ مخصوص ماشینتان را پیدا کنید که معمولا به صورت برچسب یا پلاک فلزی در زیر کاپوت یا جایی در خودرو نصب شده است. این را در نظر داشته باشید ممکن است کد یک رنگ از ماشین در سال های متفاوت از هم فرق داشته باشد با کد رنگ مخصوص ماشین خود قلم خش گیر با رنگ مورد نظر تان را سفارش دهید.

 شرکت ایران خودروان به صورت کاملا استاندارد و با بهترین کیفیت مواد ممکن قلم خش گیر خودرو را در انواع رنگ و مدل های خودرو تولید و به مشتریان گرامی عرضه می دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید قلم خش گیر خود بر اساس مدل و رنگ خودرو خود با ما تماس بگیرید

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()