سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر پژو پارس

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پژو پارس

قلم خش گیر خودرو پارس

پژو پارس یا پرشیا خودرویی از محصول ایران خودرو ست. این خودرو تغییر چهره یافتهٔ پژو ۴۰۵ است که در طرح ظاهری آن از بدنه پژو ۴۰۶ الهام گرفته شده‌است. خودرو پژو پارس بانام داخلی ایکس۹( X9)درابتدا با نام پژو سفیر به بازار عرضه شد ولی چندی بعد به پژو پرشیا تغییر نام داد وهم‌ اکنون دربازار با نام پژو پارس عرضه می‌گردد. شباهت ظاهری فضای داخلی پارس با پژو ۴۰۵  یک امتیاز منفی برای این خودروست به طوری که داشبورد در داخل کابین تقریباً همان پژو ۴۰۵ است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

راحتی بیشتر صندلی‌ها، فرمان پذیری برتر کلیدهای روی فرمان سیستم تهویه هوای اتوماتیک، طراحی مناسب غربیلک فرمان، عملکرد بهتر جعبه دنده و کلاچ از جمله چهره خودرو تغییرات در خودرو پژو پارس نسبت به پژو 405 است.

در دنیای امروز و زندگی شهرنشینی ما تقریبا خودرورا به عنوان  یکی از ملزومات  مهم زندگی خود می دانیم به طوریکه جزء وسایل با اهمیت چه از جنبه ظاهری و چه کاریست، تقریبا اکثر انسانها نسبت به خودروی خود توجه خاصی دارند به طوری که آن را نیز همانند جزئی از محیط زندگی خود به حساب می آورند، ما همیشه به تمیزی، زیبایی و سالم بودن خودروی خود توجه داریم و البته گاهی در مورد افرادی که به این موارد توجهی ندارند انتقاد نیز میکنیم. در یک دنیای ایده آل دلیلی برای صدمات احتمالی به خودرو وجود ندارد اما متاسفانه ما در دنیای ایده آلی زندگی نمیکنیم و در هر زمان خودروی ما در معرض تهدیدات و حملات  محیطی مختلف قرار می گیرد که میتواند صدمات جزئی و یا جدی را به خودرو از جکله بدنه زیبای آن وارد آورد.

بنابراین بهترین راه برای محافظت از زیبای بدنه خودریمان انتخاب وسیله ای موثر و دائمی در ترمیم خط و خش ها خواهد بود. با اطمینان میتوان قلم خش گیر شرکت ایران خودروان را به عنوان ابزاری بسیار کارامد برای ترمیم رنگ پریدگی های حاصل از خط و خش دانست. قلم خش گیر خودرو پارس نمونه ای از محصولات تولید شده قلم خش گیر خودرو توسط شرکت ایران خودروان میباشد که پس از استفاده تنها در چند دقیقه آثار خط و خش ها ناپدید خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و خرید قلم خش گیر خودرو خود با ما تماس بگیرید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()