سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
بر اساس قلم خش گیر خودرو
شرکت خودروسازی
بر اساس رنگ

قلم خش گیر سراتو

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

                                      سراتو

قلم خش گیر خودرو سراتو

شاید یکی از پرفروش ترین خودروهای تولیدی سایپا را میتوان خودرو کیا سراتو دانست.معمولا خودروهای سدان با سایز متوسط در کل دنیا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.تا کنون شرکت سایپا توانسته امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو را به چشم چشمگیری افزایش دهد.به عنوان مثال از نکات جالب در فناوری‌های ایمنی این خودرو ، هشدار صوتی جلوگیری از برخورد است. این سیستم، در نمونه‌ی فول‌آپشن ، با ترمز اضطراری همراه خواهد بود که تا سرعت ۵۰ کیلومتر بر ساعت، ایمنی بالایی فراهم می‌کند.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...

از دیگر آپشن جالب برای این خودرو می توان گفت، سراتو در بازار جهانی با فناوری هدایت خودرو بین خطوط نیز قابل خریداری ست، به این معنا که بدون دخالت راننده می‌توان خودرو سراتو را بین خطوط نگه داری کرد‌ و به کمک کروز کنترل و ترمز اضطراری، نوعی رانندگی خودران را در دسترس راننده قرار می دهد.

در ابتدای کار شاید پیدا کردن خراشی جزئی و کوچک بر روی بدنه خودرو شما سخت باشد اما همین خراش های کوچک قادر است تا با گذشت زمان و نفوذ آب و رطوبت به درون خود به شکل پوسیدگی هایی بزرگتر نمایان شوند در این حالت دیگر کاری از دست شما جزپرداخت هزینه های گزاف ترمیم و نقاشی این بخش ها بر نخواهد آمد. بهترین راه برای رفع اینگونه خط و خش ها از روی بدنه خودرو شما ترمیم این عیوب رنگی جزئی در همان ابتدای کار میباشد. آسان ترین و ارزان ترین روش رفع خط و خش در مراحل اولیه ظهورشان استفاده از قلم خش گیر شرکت ایران خودروان است.

قلم خش گیر خودرو سراتو یکی از محصولات قلم خش گیر شرکت ایران خودروان میباشد که دقیقا متناسب با رنگ خودرو سراتو شما قابل تهیه است. شرکت ایران خودروان با داشتن سال ها تجربه در تولید و عرضه این قلم ها توانسته به عنوان اولین تولید کننده قلم های خش گیر در کشور با توجه به کیفیت بالای مواد درون قلم ها و رعایت استاندارهای جهانی رضایت مشتریان خود را جلب کند.

جهت سفارش محصول قلم خش گیر خود و کسب اطلاعات بیشتر در این زمیینه با ما تماس بگیرید.

                                                                 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()